Kandida’ya Bye Bye, Balkonumuza Bahçeye Hoşgeldin!

Kandida’ya Bye Bye, Balkonumuza Bahçeye Hoşgeldin!

kandida_kendine yeten balkon


Şehirde yaşarken doğayla iç içe olmak ne kadar mümkün? Hele de bir apartman dairesinde yaşıyorsanız… 

Şehir yaşamında bu kadar doğaya özlem duyarken “Kendi balkonlarımızda ne yapabiliriz?” sorusuna cevaplar arayan Kendine Yeten Balkon Atölyesi, permakültür ögelerini apartman dairemizdeki balkona nasıl uydurabileceğimize dair adım atmamızı sağlıyor.

Salata malzemelerinizi, çay için bitkilerinizi ve yemeğiniz için baharatlarınızı mutfağınızın hemen yanı başında yetiştirmek güzel olmaz mıydı? 

Heal İstanbul Doğu Şifa Sanatları Merkezi’nde 13 Aralık 2014 Cumartesi günü 10.00- 13.00 saatleri arasında gerçekleşecek atölyenin detaylarına www.healistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kandida nedir ve neden bir sağlık problemi haline gelir? 21. yüzyılın en başa bela sağlık sorunlarından biri olan Kandida’ya güle güle diyoruz!

Heal İstanbul’da  13 Aralık 2014 Cumartesi, saat 14.00- 17.30 arasında gerçekleşecek bir diğer atölye Beden Ekolojisi Serisi 1: Kandida Bye Bye! da  Didem Çivici ve Dr. Onur Aydınoğlu tarafından düzenleniyor.

Kandidanın kendisi bir hastalık olmamakla beraber, kontrolden çıktığında bedende yarattığı etki pek çok hastalığa sebep olur. Bilindiği kadarıyla Kandida’nın, popülasyonun %50’sini, kadınların ise %70’ini etkilediği tahmin ediliyor. Yani, sizin de çözülemeyen sağlık sorunlarınız varsa, temelinde Kandida’nın yatıyor olma ihtimali oldukça yüksek, özellikle hayatınız boyunca en az bir kaç defa antibiyotik kullandıysanız.

Didem Çivici ile Yeşil Yaşam  radyo programında yaptığımız sohbeti dinlemek için yukarıdaki Oynatıcı/Player butonuna tıklayın.

BENZER YAZILAR

0 1023

YORUM

Yorum yaz